Autorka:

Moje zdjęcie
"Pa­piery nig­dy nie mówią całej praw­dy o człowieku." Twitter: @Magdab_1998

Postacie


Tu będą bohaterowie do opowiadania, które aktualnie piszę ;)
Jak będą się pojawiać nowi bohaterowie, to znajdą tu się ;) Narazie tylko tyle, chyba ;D
Postacie są opisane po napisaniu kilku rozdziałów, więc to co się stanie w dalszych rozdziałach jest ukryte w mojej głowie :)

Madeline ( Maddie ) Curtis - 16 letnia Amerykanka. Urodziła się w Nowym Yorku, ale potem przeprowadziła się do Polski, z której musiała się przeprowadzić do Londynu, gdzie jej tata znalazł pracę. Ma młodszego brata i o rok starszą siostrę. Maddie jest cichą nastolatką, ale nie do końca. Potrfi wyrazić swoje zdanie i walczyć o swoje. W Nowym Yorku i Polsce miała mało przyjaciół, ale wystarczająco. Dopiero w Londynie poznaje piątke słwanych chłopaków, z którymi zaprzyjaźnia się, ale szczególnie z jednym. W szkole towarzystwa dotrzymuje jej Avan, z którym poznała się już pierwszego dnia i zaprzyjaźniła się z nim.
Jej rodzice rozwodzą się z powodu jej ojca, który ściągnął tu rodzicę, aby być bliżej swojej kochanki. Maddie w Londynie przeżyła wypadek, przez który lekarze wykryli u niej chorobę, jednak jest to mniej groźny przypadek. Walczy z nią, choć jest jej ciężko, ale się nie poddaje.
W Londynie jej życie jest wywrócone do góry nogami.


                                                               


 

Megan ( Meg ) Curtis - 17 letnia Amerykanka. Jest starszą siostrą Maddie i Paula. Jest zakręconą nastolatką, wszędzie ma wielu przyjaciół. W Londynie poznaje Ronnie, z którą od razu się zaprzyjaźnia. Obie zwierzają się sobie, choć znają się krótko.
Kiedy dowiaduje się o zdradzie ojca, zaczyna go nienawidzić i wcale tego nie ukrywa.
Miłość? Miłość nie jest dla niej. Megan uważa, że nie będzie się bawić w związki, dopóki nie znajdzie tego jedynego. Nie wie jednak, że będzie musiała długo na niego czekać.
Jej życie w Londynie wcale nie różni się od życia w Nowym Yorku czy Polsce, no po za jednym... W Londynie będzie bawić się w swatkę, po tym jak Ronnie zerwała ze swoim chłopakiem, choć go nadal kocha. Czy jej się to uda?


Ronnie Hall - 17 letnia Brytyjka. Dziewczyna Noah i najlepsza przyjaciółka Megan. Uwielbia się stroić, ale nie przesadza. Przez swój błąd i głupotę zrywa ze swoim chłopakiem, ale potem tego żałuje, bo wie, że dalej go kocha. Próbuje go odzyskać, ale będzie trudno, ponieważ na drodze stanie jej kuzynka Megan.
Ronnie lubi od czasu do czasu iść na dobrą imprezę, a potem spać całymi dniami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
Noah Walker - 17 letni Brytyjczyk. Chłopak Ronnie, jednak kiedy ze sobą zrywają, Noah zaczyna interesować się kuzynką Megan, ale dalej czuje coś do Ronnie.
Noah gra w koszykówkę oraz gra na gitarze.

          
 
 
 
 

Ross Miller - 18 letni Brytyjczyk. Kuzyn Maddie i Megan. Ma młodszą siostrę Camilę. Jest cichym chłopakiem, ale ma wielu przyjaciół, którzy zawsze mu pomogą. Kiedyś zadawał się z Noah, ale ich przyjaźń się skończyła, kiedy zaczęli walczyć o jedną dziewczynę.

Ava Blue - 16 letnia Brytyjka. Pochodzi z Gloucester. Jest przyjaciółką Jessici, która jest siostrą Nathan'a. Ava jest na zabój zakochana w tym chłopaku, dlatego oszukuje przyjaciółkę, że jej rodzice wyjechali, a w domu było włamanie i boi się teraz wrócić, aby ta załatwiła jej dom u Nath'a. Udało jej się to, ponieważ w domu, którym Jess mieszkała razem z mamą, była ciocia i nie było już miejsc.
Ava wprowadziła się do Nath'a i chłopaków, choć oni nie byli z tego zadowoleni i wcale tego nie ukrywali. Ava walczy o to, aby Nathan się w niej zakochał, a kiedy on kłóci się z Maddie, Ava ma większe szanse, aby się do nieg zbliżyć i " zadziałać". Ava jest typem buntownika.

Nathan ( Nath ) Sykes - 19 letni Brytyjczyk, który pochodzi z Glucester. Kiedy dołączył do zespołu, wyprowadził się z rodzinnego miasta i przeprowadził się do Londynu, gdzie razem z resztą zespołu robi karierę na całym świcie. Poznaje Maddiem, z którą się zaprzyjaźnia, ale jego zazdorść psuje wszytko.
Nie przepada za Avą, ale jeśli ona jako jedyna martwi się jego losem i pociesza go, jedt gotów zmienić o nej zdanie.
Jego była dziewczyna, Ann, zmarła, kiedy dowiedziała się, że ma raka. Z dnia na dzień stara się o niej zapomnieć i wychodzi mu to corraz lepiej, ale jednak ma te słabe dni, kiedy o niej myśli.
Nathan jest spokojnym chłopakiem, ale lubianym. W dzieciństwie nie miał wielu przyjaciół. Teraz jego najlepszymi przyjaciółmi są chłopaki z zespołu i Maddie oraz rodzina.
Gra na pianinie i pisze piosenki dla zespołu.
Siva ( Seev ) Kaneswaran - 23 letni Irlandczyk, który przeprowadził się do Londynu, aby tam tworzyć zespół. Siva jest najspokojnieszy z całej piątki chłopaków. Ma dobre serce i potrafi pomóc.
Ma dziewczynę Nareeshe, z którą jest już długo.
Gra na gitarze.Maxmilian ( Max ) George - 23 letni Brytyjczyk. Gra w zespole. Bardzo kocha swoją rodzinę.
Na zewnątrz jest twardym chłopakiem, ale w środku jest bardzo wrażliwy.
Tak jak Siva gra na gitarze.
Kiedyś miał dziewczynę, z którą był zaręczony, ale "małe" kłopoty sprawiły, że zerwali ze sobą.
Uwielbia żartować.

 James ( Jay ) McGuiness - 23 letni Brytyjczyk. Kocha jaszczurki i swoje loczki. Jay uwielbia imprezować i tak samo jak Max, kocha żartować i robić komuś żarty.
Należy do zespołu, który jest jego całym życiem.
Thomas ( Tom ) Parker - 24 letni Brytyjczyk. Ma dziewczynę Kelsey, którą kocha ponad życie. Są ze sobą bardzo długo.
Jest typem "Adehadowca". Często żartuje, ale umie też być czasem poważny.
Kiedy Maddie kłóci się z Nathan'em, on stara się być choć odrobinę bliżej niej, co sprawi, że dzieweczyna poczuje się jakby on był jej starszym bratem.

                
 
    
Avan Jones - 16 letni Brytyjczyk. Jest przyjacielem Maddie pomimo wielu kłótni. Chce być cały czas blisko niej, co mu się z czasem udaje. Maddie po ich oststnim pogodzeniu, zaczyna jemu się to udawać. Po pewnym czasie zaczyna coś czuć do Maddie i chce jej to wyznać, ale się boi.Camila ( Cam ) Miller - 16 letnia Brytyjka. Kuzynka Maddie i Megan, a młodsza siostra Ross'a.
Jest spokojną dziewczyną i wielką fanką The Wanted. Dzięki Maddie ich poznaje.
Z czasem poznaje Noah bliżej i zakochuje się w nim, co ma swoje konsekwencje.

DRUGOPLANOWI:
 
Dziewczyny chłopaków będą postaciami drugoplanowymi, ale będą się nawet często pojawiać :)Kelsey ( Kels ) Hardwick

Nareesha ( Nar ) McCarffey 
 
Reszta postaci będzie już drugoplanowymi i będą się rzadziej pojawiać :)
 
- Mama Maddie i Megan
- Tata Maddie i Megan
- Danielle - kochanka ojca Maddie i Megan
- Paul - młodszy brat Maddie i Megan

1 komentarz:

  1. powinnaś dodać Camilę i tego drugiego:)

    OdpowiedzUsuń